SSS

Dezenkon ekibi olarak, sektörümüze; bugünün gelişen ve zorlu pazar hijyen ve sağlık ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla, kapsamlı, son teknoloji ve sürekli iyileştirilen bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Değişen trendler ile talepleri yönetir ve müşterilerimizle yakın ilişkiler içinde çalışırken, aynı zamanda dünya çapında, sektörün çarklarının dönmesini sürdürmek amacıyla sürekli bir gelişim gösteriyoruz.

• Ağız bakımı, • Diş bakımı, • Ağız mukozası ve dilde oluşan lezyonların tedavisinde, • Ağız, burun, boğaz enfeksiyonlarında, • Şap hastalığı tedavisinde, • Meme bakımı, • Mastit hastalığı tedavisinde, • Memelerde oluşan siğillerin tedavisinde, • Ayak bakımı, • Deri bakımı, • Yanık bakımı • Tırnak bakımında güvenle kullanılabilir.
Bir sakıncası yoktur. Çünkü LongUp Animal Mentha ürünleri sentetik kimyasal içermeyen, tamamen doğal ürünlerdir.
Yara bakımında günde iki kez, uygulanacak bölgenin özelliğine göre, püskürterek, dökerek veya boşluk içerisine enjekte ederek, semptomlar geçene kadar uygulanmalıdır.
LongUp Animal Mentha ürünleri içeriden etken madde olarak bulunan Mentha piperita’nın standart olarak belirlenen Herpes simplex, E. coli, S. aureus, S. pyogenes, K. Pneumoniae mikroorganizmalarına karşı etkili olduğu literatürce kanıtlanmıştır.
Halk arasında nane olarak bilinen Mentha piperita, Doğu ve Batı Geleneksel Tıbbında, antispazmodik, aromatik, antiseptik olarak ve ayrıca soğuk algınlığı, kramp, hazımsızlık, bulantı, boğaz ağrısı ve diş ağrısının tedavisinde kullanılmıştır. Gram pozitif ve gram negatif bakterilere karşı antibakteriyel aktiviteye sahiptir. Ayrıca antiviral ve fungusidal aktivitesi de literatür çalışmalarında kanıtlanmıştır.
LongUp Animal Mentha ürünleri, etken madde olarak Mentha piperita ve Süper İyonize Su içermektedir.
Ürünler hiçbir katkı maddesi içermeyip, tamamen doğal olduğu için hamile ve on iki yaş altı çocukların kullanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.
Bilindiği kadarıyla LongUp ürünleri katkısız ve tamamen doğal ürünler olduğu için herhangi bir alerjik etkiye sahip değildir.
LongUp ürünleri dolaşım sistemine girmediği için ilaçla etkileşime girmesi söz konusu değildir.
İnsan sağlığı ve hayvan sağlığı için üretilen LongUp ürünlerinde, katkı maddesi, paraben, parafin, palm yağı, formaldehit, titanyumdioksit, benzil, benzoat, alüminyum, alkol gibi insan ve hayvan sağlığını olumsuz yönde etkileyen herhangi bir madde bulunmamaktadır.
İnsan ve hayvan vücudunda oluşan lezyonların tedavisinde destek amaçlı kullanılmaktadır. Lezyon ve çevresinde oluşabilecek salgınları önlemeye yardımcı olmakta ve iyileşme sürecini hızlandırmaktadır.
LongUp ürünleri herhangi bir kalıntı bırakmamaktadır.
LongUp ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Gerekli bölgeye işlem uygulandıktan sonra 2-3 dakika beklemeniz yeterlidir. Herhangi bir durulama ya da kurulama işlemi gerekmemektedir.
Şirketimiz; Kalite Yönetim Sistemini benimseyerek ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgelerini almış ve uygulamaya geçmiştir. Bunların dışında ISO 22716:2007-GMP belgesine sahip olan firmamız üretim faaliyetlerini bu belge kapsamında iyi üretim uygulamaları prensiplerine uygun olarak gerçekleştirmektedir.
LongUp ürünleri; insan sağlığı destek ürünleri, hayvan sağlığı destek ürünleri, özel seri destek ürünleri, doğal kozmetik ürünleri ve hijyenik temizlik ürünleri olmak üzere beş farklı grupta kategorize edilmiştir. LongUp Animal Mentha Hayvan Sağlığı ürünleri halka sunulmuş olup, sürekli gelişime ve değişime açık politikamız ve devam eden Ar-Ge çalışmaları ile yeni ürünler hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz sentetik kimyasal içermemekte olup, tamamen doğal ve ekolojik bakım solüsyonlarıdır. LongUp ürünlerinin en önemli özelliği kısa sürede etki ederek yüksek ve uzun süreli etkiye sahip olması, insan ve hayvan sağlığına hiç bir yönden olumsuz etkisi olmamasıdır.
İnsan sağlığı için üretilen ürünler Sağlık Bakanlığı, hayvan sağlığı için üretilen ürünler Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Ayrıca ürünlerimiz değişik akreditasyon kuruluşları tarafından da onay almıştır.
Yerli hijyen ürünü olan LongUp ürünleri, Konya’da bulunan GMP kurallarına uygun üretim alanına sahip, 4.000 metrekarelik üretim tesisimizde üretilmektedir.